Hakkımızda
MEG CAFE

İstanbul sabahlarına yöresel ve iddalı bir kahvaltıyla başlayabileceğiniz MEG Cafe, öğle yemeğinde size sıcak ve soğuk yemeklerden istediğinize göre tabak hazırlama şansı sunmakta ve gün boyu taze hazırlanmış kiş, tatlı ve kekler ile keyif yapmanıza olanak tanımaktadır.

MEG'in sahibi Merve Güleç, butik ve sıcak bir yer açmak isteğiyle, fabrikasyon üretilen yemek ve pastane ürünlerine karşı olduğunu belirterek kendi mekanında her şeyi taze, günlük ve anında seçilip yenebilen bir konsept yaratmıştır.

MEG CAFE' DE
her gün hazırlanan Sıcak Çorbalar, klasik Çorbalara hiç benzemez. Mor Havuç Çorbası, Isırgan Otu Çorbası, Zencefilli Havuç ve Pırasa Çorbası gibi çok çesitli ve sağlıklı tatlar sunmaktayız.
Her gün hazırlanan etli ve tavuklu sıcak yemek çeşitleri MEG Cafe'nin vitrininde yer almaktadır. Mesela, Çarsamba günlerine özel Levrek Çevichemiz ve haftanın diğer günlerinde karşınıza çıkan Ekşili Patlıcanlı Mercimek ve Pancarlı Kısır yemekleri MEG Cafe müdavimlerinin favorilerinden.
Bunun yanı sıra Kişte de her gün farklı çesitlerimizle çok iddialıyız. Klasik kahvaltı tabağı yanında Ev yapımı Granola, yumurta çeşitleri, kruvasan, pancake gibi tercihler de bulabilirsiniz.Ayrıca kendi yaptığımız roast beef ve somon'u salata ve sandviç olarak yiyebiliyorsunuz.
MEG Cafe olarak tatlı konusunda özel tariflerimizle farklılaşmaktayız. Apayrı bir lezzet olan Cookie Shot'ı herkesin mutlaka denemesi gerek. Küçük Shot bardağı şeklinde pişirilmiş cookie'nin çikolatayla sıvanan içine sıcak süt koyularak servis ediliyor. Ayrıca kek ve tartlar ile beyaz çikolatalı brownie de kaçırılmayacak tatlarımızdan.
ŞUBELERİMİZ
Günün her öğünü için hazırladığımız farklı lezzetlerimizi
keşfetmenin tam zamanı!
Nişantaşı Şubesi
Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Cad. Teşvikiye Fırın Sok. No:1/A, Nişantaşı / İstanbul
Bebek Şubesi
Bebek Mah. Küçük Bebek Cad. No:12/D Bebek / İstanbul
HABER BÜLTENİ
MEG'in günlük menüsünden ve yeni yemeklerinden haberdar olmak için
e-mail adresinizi bırakmanız yeterli.
MEG Cafe © 2020. Tüm Hakları saklıdır.